קצת עלינו /

למוחות סקרנים ולאנשים שאוהבים לחשוב ולהתפתח

אנחנו כאן עבור אותם אנשים שרעבים לחדשנות והשראה.
לאנשי העיר וליזמים של העולם שלנו. אנחנו כאן כדי להנגיש את הידע מחוץ לכיתה המסורתית ולקדם תרבות חכמה יותר בעיר שלנו. אנחנו בליץ.

הסיפור שלנו

אנחנו סטודנטים, יזמים, כלכלנים, סופרים, ועורכי דין שאפתנים. למרות שכולנו שונים, אנו חולקים תשוקה לחדשנות ולשינוי מתמיד. אנחנו רוצים תמיד ללמוד ולהתפתח. אנו רוצים לקבל השראה כל הזמן, בתוך הכיתה ומחוצה לה.

פרופסורים וחוקרים מובילים עוזבים לרגע את אולמי ההרצאות, מנכ"לים את משרדיהם, ומרצים שעמדו על במות בכירות - כדי לקחת חלק בפעילות שלנו.

לבליץ נחשפו כבר יותר ממיליון אנשים בתריסר ערים ברחבי הארץ, נבחרנו לאחת מהקהילות המשפיעות ביותר בישראל ע"י ארגון הדיגיטל הישראלי
וזו רק תחילתו של המיזם שלנו.

בליץ הוקם בשנת 2018 עם שאיפה להראות שניתן ללמוד משהו חדש במקומות לא שגרתיים, כמו הבר השכונתי שליד הבית. אנחנו מזמינים את טובי המרצים לחלוק את הידע שלהם עם הציבור ומארגנים מפגשים בעלי ערך בברים ובמקומות הבילוי הטובים ביותר.

שותפים אלינו אוניברסיטאות מובילות, חברות גדולות, גופים עירוניים עמותות ועוד.

למה ברים ומקומות בילוי?

אנחנו מאמינים שהידע לא צריך להיות מוגבל לכיתות ואולמי הרצאות. לכן החלטנו להביא את המוחות המבריקים ביותר למקום האחרון בו הייתם מצפים להם - הבר השכונתי שלכם. מזמינים אתכם לקבל תמצית מאירועי העבר של בליץ.

הצוות

בקרוב.

בקרוב.

בקרוב.

שיר ברודשטין

טל חזי

בליץ Blitz | טל חזי © 2018  

 מקדמים תרבות חכמה בישראל!

  • 626px-Meetup_Logo
  • facebook_logos_PNG19751
  • YouTube
  • 1200px-WhatsApp_logo-color-vertical.svg.
  • 1200px-Instagram_logo_2016.svg

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

לוגו בליץ רקע שקוף.png.png